Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy

  • 90 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Apartament Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy o powierzchni 90 m² jest położony w dzielnicy Posillipo, w około 200 m od stacji metra Mergellina. Ten apartament oferuje widok na morze z tarasu.

W obiekcie noclegowym Goście mają do dyspozycji miejsce do pobytu dziennego, restaurację tarasową i pełnowymiarową kuchnię ze zmywarką i klimatyzacją. Apartament oferuje bidet i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Apartament Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak wyposażona kuchnia, a także jadalnia i jadalnia na świeżym powietrzu.

Promenada Lungomare Caracciolo znajduje się maksymalnie 12 min piechotą od apartamentu, a Franciszek z Paoli znajduje się w prawie 2 km. Do centrum Neapolu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Neapolu leży w około 400 m. Międzynarodowe lotnisko Neapol International oddalone jest od 2-pokojowego apartamentu Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy o 5 km, a dworzec Bruno - w odległości krótkiego spaceru stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy
Lungomare Mergellina 2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lungomare Mergellina 2

8.0
Bardzo dobry 9 opinii
160 m od nieruchomości
USD 111 USD 100
za noc
Mirella Home
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Mirella Home

7.0
Dobry 6 opinii
334 m od nieruchomości
USD 225 USD 203
za noc
Apartment Posillipo Napoli
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment Posillipo Napoli

712 m od nieruchomości
USD 348 USD 313
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Neapol International
    12 km

    Stacje kolejowe

    Napoli Mergellina Train Station
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji15063049LOB3343,IT063049C2PF6BSVJU
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy jest kuchnia?
      W apartamencie Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Neapol International
    12 km

    Stacje kolejowe

    Napoli Mergellina Train Station
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Una Terrazza Sul Golfo Di Napoli By Wonderful Italy
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij